Acaba Aldatılıyor Muyum?

eşim beni aldatıyor mu?

Evliliklerde ya da birlikteliklerde bazen ters giden durumlar olabiliyor. Çeşitli nedenlerle eşler bazen ilişkileri adına endişelenip şüpheye kapılabiliyorlar. En güçlü şüphe duygusu,

aldatılıyor muyum?”

sorusunu beraberinde getiriyor. Aldatıldığından şüphe eden kişiler, ciddi psikolojik savaşla mücadele edebiliyor.

Birlikte çıkılmış bu yolda güven kırılması yaşıyor ve eşinizden şüphe duyuyorsanız, gerçek bir sonuca ulaşana kadar normal yaşantınıza devam etmeniz gerekiyor. Gerçek bir sonuca ulaşmak için eşinizi takibe almalısınız. Fakat bu işi yaparken profesyonel bir destekle yola çıkarsanız yani dedektif ile iş birliği içerisinde hareket ederseniz, doğru bir şekilde ilerlersiniz ve gerçek bir sonuç elde edebilirsiniz. Eş takibi, sizin verdiğiniz bilgiler doğrultusunda araştırılır ve gizlilik içinde yürütülür.

Araştırmalar sürerken, delil niteliği taşıyan her bir durum fotoğraflanır ya da video kaydı alınarak dosyaya eklenir. Genel olarak 10 günlük takip sonunda, sonuca ulaşılır. Takip süresince saat başı, size bilgi verilir.

Eş takibini bir dedektif ile yürütecek iseniz, bulacağınız dedektifi araştırmalısınız.  Karar verdiğiniz dedektif ile birkaç toplantı yaparak, durumunuzu anlatmalısınız. Dedektif verdiğiniz bilgileri değerlendirerek bir çözüm yolu belirleyecektir. Araştırma ve takip başlatan dedektif, telefon dökümü, fotoğraf, video kaydı gibi kanıtları dosyalar ve tüm bu işleri gizlilik çerçevesi içerisinde yürütür. Eş takibi, ispata ulaştıktan sonra, kanıtlar size verilerek dedektiften imha edilir.

Diğer Hizmetlerimiz