adres tespiti

Adres Tespit Etme

Adres tespiti, son zamanlar oldukça popüler hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Aile içinde ortadan kaybolan birey veya size borcu olan kişiye ulaşma isteğinize karşılık bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Son hız ilerleyen teknolojik gelişmelerin ardından, gizlilik oldukça zor bir hal aldı. Kıtalar arası görüşmeler yapmak, görüntülü aramalar içinde olmak oldukça kolaylaştı. İnsanlar artık kilometre sınırı tanımadan tüm bölgelerden haberdar olup, takibini gerçekleştirebiliyor. Bahsettiğimiz bu durumlar çoğu zaman güzel işler olsa da bazı kötü niyetli kişiler, teknolojiyi kötü şekilde de kullanabiliyor. Özellikle dijital platformlar üzerinden dolandırıcılık yapmak, çeşitli mağduriyetler ortaya çıkarıyor.

Teknolojinin bu yönde ilerlemesi kişilerin takip edilmesini, adres tespiti durumlarını da kolaylaştırdı. İnsanların telefon GPS verisini açık tutması veya bilmeden sosyal medya platformlarında yaptıkları paylaşımlarda konum paylaşması, kişinin bulunmasını kolaylaştıran etkenler. Adres tespiti istediğiniz şahsın gerçek adresini bulmak, nerede vakit geçirdiğini anlamak ve ona göre plan yapmak için sosyal medya bize oldukça yardımcı oluyor diyebiliriz.

Adres Tespiti Ekiple Yapılabilecek Bir İştir

Adres tespiti dosyaları için oluşturduğumu özel bir ekibimiz bulunuyor. Bizden hizmet talebinde bulunduğunuzda, şahısla ilgili ne kadar bilgi varsa sizden alıyoruz. Detaylı bir çalışmayla beraber dosyaya eklemesini yapıyoruz. Daha sonra ekibimiz teknik, fiziki ve konum takibi gibi işlemleri sırasıyla uygulamaya başlıyor. Kişinin sosyal medya platformlarına ulaşarak, paylaşımlarını inceliyor, fotoğraflardaki mekanların analizini yapıyor, konumlarını değerlendiriyor ve dedektifimize özel bir rapor hazırlıyor. Bu rapor doğrultusunda, bulunmasını istediğiniz adresin nerede olabileceği konusunda fikir yürütülüyor. Bu yapılan işlem teknik takip olarak adlandırılıyor.

Bahsettiğimiz aşamadan sonra ise alan taramasına çıkılıyor. Kişinin hayatını sürdürdüğü yer, malların tespiti, şehir giriş çıkış bilgileri gibi elimizde veri olacak bilgiler edinilmeye çalışılıyor. Burada ekibimiz oldukça yoğun bir çalışma halinde, daha önce gidilen şehirlere gidip, kişinin sorgulamasını gerçekleştiriyor. Adres tespiti tek başına yapılacak bir iş kesinlikle değildir. Ekiple beraber senkronize şekilde yürütülmesi gerekir.

Adres tespiti işlemlerinde profesyonel ve uzman kadromuz ile “DAK Özel Dedektiflik Bürosu” olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Diğer Hizmetlerimiz