Afyonkarahisar Özel Dedektiflik Bürosu

Afyonkarahisar Özel Dedektiflik Bürosu

Özel dedektiflere, son zamanlarda Türkiye de fazlasıyla başvurulmaktadır. Fakat bir denetim mekanizmasının olmayışı, sahte dedektiflerin sayısını artırmaktadır. Dedektifler başta aldatma ve boşanma davaları olmak üzere birçok konuyla ilgilenmektedir.

Dedektifler, oldukça titiz bir çalışma yapmak zorundadır. Takip, araştırma ve delil toplama oldukça zor bir iştir. Gerçek bir dedektif detaylı ve doğru araştırma yapar. Bu sebepten çok dikkatli olmalısınız. Çünkü sahte dedektife denk gelebilir ve dolandırılabilirsiniz.

Bu sahte ve dolandırıcı, sözde dedektifler, sizin bilgilerinizi aldıktan sonra ücret talep eder ve sırra kadem basarlar. Türkiye de, son zamanlarda popüler olan dedektiflik işi, beraberinde işin suistimal edilmesine yol açmaktadır. İnternet araştırması yaparken, karşınıza türlü türlü dedektiflik siteleri çıkacaktır. Dikkat etmeniz gereken husus, dedektifin aynı zamanda bir bürosu olup olmadığını bilmektir. Çünkü güvenlik açısından, yapacağınız görüşme kesinlikle büroda gerçekleştirilmelidir.

Diğer Hizmetlerimiz