aldatan erkek

Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır ?

İlk soru sanıyorum şu olmalı. En çok hangi taraf partnerini aldatır? Bu konuyu oran olarak ele almış olursak %60’lık kısımı erkeklerin, %40’lık kısımı ise kadınların oluşturduğunu
düşünülmektedir. Toplumda cinsiyet önemli bir rol oynamakta. Kadınların erkeklere oranla daha sadakatli oldukları bilinmektedir. Erkeklerin, kadınları aldatması  olağan gösterilmektedir ve bu olağan durum erkeklerin daha rahat davranmasına sebep olur. Herhangi bir kadınla seks yapmak erkekler için bir aldatma değildir. Ve bu durumun üzerini örten birçok kadın vardır. Hal böyle olunca aldatılmak kaçınılmaz oluyor. Erkeklerin çoğu zaman kullandığı “Anlık İlişki” tabiri de partnerini aldatmaktır. Yani anlık ya da sürekli farketmeksizin yapılan duygusal yaklaşım tartışmasız aldatma kategorisine giriyor.

Peki Aldatan Erkeği Nasıl Anlarız ?

İlk olarak yatak ilişkinizi gözden geçirmelisiniz;

  • Eğer soğuk davranmaya başlamışsa ve bu durum seks hayatınızı etkiliyorsa ,
  • Telefonu her zaman yanındaysa hatta tuvalete giderkende yanına alıyorsa ve yatarken telefonu yastığın altına koyuyorsa,
  • Vicdanen rahatlamak için size hediyeler alıyorsa,
  • Olduğundan farklı davranışlar sergilemeye başlamışsa(Müzik dinlemek) gibi,
  • Ceketinin cebinde restaurant ya da cefe fişlerine rast geliyorsanız,
  • Saçından,giyiminden,traş losyonundan aksesuarına kadar dikkat etmeye çalışıyorsa,
  • Eve geç geliyorsa ve sürekli farklı bahaneler üretiyorsa,
  • Kıskanmamaya başladıysa.

aldatan erkek nasıl anlaşılır

Yani kısacası, tanıdığınız adam, karakteri dışında davranıyorsa şüphelenmeye başlamalısınız. Kadın ya da erkek farketmeksizin aldatılan kişi bir şekilde partnerinin davranışlarını sorgulamaya başlamıştır ki araştırmaya girmiştir. Önce anlamlandıramadığınız taşlar iş ortaya çıkmaya başlayınca oturmaya başlayacaktır.

Aldatan Erkeği Nasıl Ortaya Çıkarırız ?

İlişkilerde aldatılma duygusu en büyük korkudur. Öncelikle kadın yazar Charlotte Ward’ın “It’s Not Me, It’s You” (Ben Değil, Sen) kitabını okumanızı öneririm. Partenirinizin aldatırken sergilediği davranışları anlatan bu kitap size ilham verecektir. Eğer şüphe etmeye başladıysanız takibe geçmeniz gerekir. Bunu yaparken kesinlikle kamufle olmanız gerekir hatta mümkünse bu işi profesyonel yapan insanlardan (dedektiflerden) destek almalısınız. Son olarak aldatıldığınızı ortaya çıkardıysanız bunun büyük bir problem olduğunu unutmayınız. İlişkilerde sadakat çok önemli rol oynamaktadır. Güven dengesini bozan ve sadakatsizliği getiren bu durum affedilmeye devam ettikçe “O erkektir yapar” düşüncesi asla bitmeyacek. Kısacası aldatılmayı affetmeyin.

Diğer Hizmetlerimiz