aldatan kadını anlamanın yolları

Aldatan Kadın Nasıl Anlaşılır?

Aldatılmak denilince ilk aklımıza gelen bir kadının mağduriyeti oluyor. Oysa böyle bir durum ne yazık ki dünya üzerinde gerçek hayatta söz konusu değildir.Aldatılmak gerek kadın, gerekse erkek için kabul edilebilir bir durum değildir.
Konumuza dönecek olursak

Aldatan Kadın Nasıl Anlaşılır?

Aldatan sevgilinin ya da eşin ihaneti ortaya nasıl çıkar?
Her zaman olduğundan daha farklı davranışlar sergiliyorsa,
Düşünce içerisinde davranıyorsa,
Televizyon izlerken ya da başka bir aktivite içerisinde dalıp kendi kendine ufak tebessüm ediyorsa,
Başka erkekleri örnek gösteriyorsa, “şu adam ne yakışıklı” gibi aktörleri yada tanınmış insanları övüyorsa,
Size normalde göstermediği ilgiyi göstermeye çalışıyorsa…
Evet sanki biraz bu işte bir tuhaflık var gibi. Peki bunu nasıl kanıtlayabiliriz?

“Acaba bu gün seks yerine sarılıp uyuyalım mı?”
“Benim sadece şefkate ihtiyacım var”
“Canım acil çıkmam gerekiyor. Kuzenim biraz kötü durumda onun yanında olmam lazım.”diyorsa.
Her zaman olduğundan daha farklı iç çamaşırları giymeye başladıysa yani pamuklu külotların yerini  dantel g- stringler aldıysa.

Kadınları erkeklerden ayıran birçok özellik vardır. Mesela daha detaycı ve ince düşüncelidirler.
Güzel, mutlu bir ilişkiye zarar gelmesini kimse istemez. Ama eğer zarar gelmişse ve bu iş aldatmaya kadar gitmişse biraz da altındaki sebepleri incelemek gerekiyor.

İlişkinin temeli tartışmasız saygı ve sevgiden geçer.
Uzun süren ilişkiler de bireyler birbirlerini tanır ve alışırlar. Ama yaptığımız alışkanlıklar ilişkinin ilerleyen sürecine zarar verebilir.
Örneğin;

Karşı Tarafı Her Yönüyle Değiştirmeye Çalışmak ve Beğenmemek

Bu yaptığımız hataların belki de en büyüğü olabilir.
İlişkiye başlarken kabul ettiğimiz kişiyi kesinlikle o şekilde kabul etmişiz demektir. Çünkü başlamadan önce onu gözlemlemiş ve tanımışızdır. Zaten birini hiç tanımadan bir ilişkiye başladıysanız gelecek kötü süreci yaşamanız kaçınılmazdır. Karşımızdaki insanı olduğu gibi kabul etmemiz gerekiyor.

 

Üçüncü Şahısları Dinlemek

Yapmayın! İlişkiyi bütünüyle yaşayan siz iken başka insanların yönlendirmesini kabul etmeyin. İkili ilişkide, birebirde tanıyan sizsiniz. Diğer insanlar karşı tarafın yalnızca dış tarafını görürler.

Dışarıda Ya Da Başkalarının Yanında Tartışmak

Evet ilişki bütünüyle her zaman mutlu gidecek diye bir kural yok. Çünkü insanız ve duygularımız var. Nasıl ki mutluluk bir duyguysa hüzün, sinirlenmek bunlar da duygularımızdır. Yalnızca bu duyguları kontrol etmekte iş bitiyor. Partneriniz ile herhangi bir konuda ters düşmüş olabilirsiniz ve bu durum dışarıda yaşanmış olabilir. Fakat sizin dışarıda tartışmanız hem sizi hem de çevrenizde olan insanları rahatsız eder. Bu saygısız davranış yalnızca birbirinizi değil çevrenizdekileri de etkiler.

Problemleri Saklamak ve Üzerini Kapatmak

Yapmış olduğumuz bu davranış “ilişkimiz zedelenmesin” mantığından yürütülüyor. Oysa bu yanlış bir davranıştır. Eğer bir sorun var ise bunu karşılıklı oturup konuşmamız ve sonuca bağlamamız gerekir. Üzerini kapattığımız ufak sorunlar ileride büyük problemler doğurur.

Ve Karşı Tarafı Affetmek

Evet hemen çıkan küçücük problemler ayrılığa sebep değildir. Konuşup halledebiliriz ve halledebildiğimiz problemi affetmiş isek konu orada bir daha açılmamak üzere kapanmış demektir. Ama sürekli her tartışmada tekrar konuştuğunuz konuları konuşmak ilişkiye zarar verir.

Aldatan Kadın Tavırları Nasıl Olur

Öncelikle belirtmek isterim ki; Bu tavır ve hareketleri sergileyen her kadın Aldatıyor diye bir kanı yoktur. Biz yine de Aldatma özel dedektifi tarafından  geçmiş tecrübelerinden ve başvuranlardan edinilen aldatma anketlerine verilen cevaplardan çıkardığımız istatistikle aldatan kadınların çoğunluğunda aynı tavır hareketleri sergilediği tespit edilmiştir. Böyle durumlarda Aldatma tespit dedektifi çok daha hızlı sonuca ulaşmaktadır. Buna istinaden:

Eğer bir kadın eve geldiğinde kocasına karşı ilgisiz alakasız ise ve biran önce sabah olsun işe gideyim ya da işten yorgun şekilde gelen kocasını yatağa göndermeye çalışıyorsa, Sabahları evden çıkarken çok özenli davranıyor ise, geçmişte telefonunun şarjı bir gün yetmesine rağmen artık şarj aletini de yanında taşıyor ve gün içinde sizi aradıktan hemen sonra sizin aradığınızda genellikle telefonu meşgul çalışıyorsa bunlar aldatmaya dahil edilen ipuçları ve şüphe uyandıran hareketlerdir. Nasıl teyit edebilirsiniz iş yerine ani ziyaretler gerçekleştirin siz geldiğiniz de tavrı tepkisi nasıl sizi görünce mutlu oluyor mu ya da sizi gördüğü an da yer gösterip telefonunu alarak apar topar lavaboya gidiyor mu ? Akşamları ev de sudan bahanelerle yataktan kaçıp başka oda da uyuyor mu ? Hafta sonları ne yapsanız mutlu olmuyor mu ? ve içinizdeki şüphe kafanıza bir kurt gibi yerleşmeye başlayıp size hep aynı soruyu “acaba birinden  ilgimi görüyor” sorusunu uyandırıyor ve bu soruya “evet cevabını aldığınızda bu cevabı vicdanınız destekliyorsa artık bir aldatma dedektifi ile çalışarak kafanızdaki bu sorulardan kurtulabilirsiniz. DAK dedektiflik alanında uzman aldatma dedektifleri ile çok hızlı dönüşler alarak uykularınızı kaçıran sorularınız cevaplayabilirler. Tabii ki kimsenin yaşamasını istemediğimiz bu senaryoları hayatınıza olumsuz etkilerini görmenizi istemeyiz. Sevin sevilin hayat sevince güzeldir. Esenlikler dileriz

Diğer Hizmetlerimiz