Ankara Özel Dedektif

Ankara Özel Dedektif

Ankara Özel dedektif bürosu olarak Gazi İş merkezine taşıdığımız yeni ofisimizi açtık. Ankara dedektif ihtiyaçlarınızda uzman kadromuzla ve markamızın sloganı ile Doğru Adil Ketum olarak dedektiflik hizmeti veriyoruz. Ankara sınırları içerisinde ihtiyaç duyduğunuz dedektiflik hizmetlerimizi inceleyerek ihtiyacınız olan dedektiflik araştırma başlıklarında Doğru sonuçlar Adil kararlar ve ketum sırlar ile dosyalarınızı hızlı ve etkin şekilde sonuçlandırarak kapatıyoruz.  

Ankara Özel dedektif hizmeti talep edildiğinde ilk sırada sigorta şirketleri bulunmaktadır. Sigorta şirketleri müşterilerin poliçeleri kasıtlı olarak hak sahibi olacak şekilde eylemlere kalkıştığı son dönemlerde artan ekonomik sıkıntılardan dolayı insanların poliçelerinden hak elde edebilmek için farklı yolları denediği şirketimize başvuran dosyalarda görülen artış ile tespit edilmiştir. 

Bir diğer en çok talep edilen özel dedektiflik hizmeti ise eş ve çocuk takibi sıkça gelen dedektiflik hizmet talebi olarak karşımıza çıkmaktadır. Değişen dünyanın her geçen gün daha da kötü bir hal alması ve iletişim ve sosyal medya araçlarının global hale gelmesi ile ebeveynler ve eşler daha dikkatli davranarak çocuklarını takip ettirmek ve kendileri işlerinde çalışırken çocuğununun neler yaptığından haberdar olmak için özel dedektiflik hizmeti talep etmektedirler. Ayrıca DAK özel dedektif ekibimizin uzman dedektifleri tarafından ebeveyn rızası ile çocuklarının telefonlarına casus yazılım yükleyip internetteki hareketlerini de takibe alarak özellikle ergenlik çağındaki çocukları hem fiziksel takip hem dijital takip ile güvende tutabilmektedirler.

Eş takibi için özel dedektif tutan eşler ise gün içinde kendileri yoğun çalıştığından ve kafalarında oluşan acaba gibi soruların uykularını kaçırdığından Ankara özel dedektiflik büromuza gelip danışmanlık alabiliyor eş takibi için uyguladığımız prosedürü kabul etmeleri durumunda ekibimiz fiziksel takibe başlıyor. 

DAK dedektiflik olarak araştırmamızı istediğiniz: eş takibi, çocuk takibi, kayıp şahış, şirket araştırması, boşanma davaları v.b. konularda özel araştırmaya ihtiyaç duyduğunuzda Ankara özel dedektif büromuzu ziyaret edebilir. Dilerseniz sosyal medya araçlarından ya da web sitemiz üzerinden bizimle anında iletişime geçerek ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz. DAK dedektiflik olarak Doğru Adil Ketum sloganımızla ve danışanlarımızın gizliliğini koruyarak kapana her dosyayı otomatik imhaya yönlendirerek hiçbir kişisel veriyi sunucularında ve fiziksel ortamlarda tutmamaktadır. 

DAK Ankara özel dedektiflik büromuz Sloganımız da belirttiğimiz şekilde doğru adil ketum şekilde hizmetinize hazırdır.