ankara dedektif

Ankara Özel Dedektiflik Bürosu

Dak özel dedektiflik olarak, Ankara ve Türkiye’ nin birçok ilinde hizmet vermekteyiz. Vizyonumuzun ilk maddesi, doğru olmaktan gelmektedir.

“En çok faydayı sağlayan şey doğrudur” der Descartes.

Size doğru olan bilgiyi vermek, dak dedektiflik olarak bizim görevimizdir.

İkinci maddemiz adil olmak

Adalet, hakkı gözetmek ve hakkı yerine getirmektir. Adalet, her şeyin yerli yerine konulması, dengeli ve eşit olmasıdır. Dak dedektiflik olarak, sizlerin hakkını gözetmek ve yerine getirmek, görevlerimiz arasındadır.

Üçüncü maddemiz ketum olmak

Kelime anlamı, sır saklamasını bilen, sıkı ağızlı anlamına gelen bu sıfat doğrultusunda, bizlerle paylaştığınız bilgileri gizli bir şekilde saklar ve sizlerin güvenini kazanmayı hedefleriz. Paylaşmış olduğunuz gizli bilgileri, dosyanız kapandıktan sonra imha ederiz.

Dak dedektiflik, eş takibi, boşanma, aldatma, velayet davaları, adres tespiti, adres bulma, personel takibi, gizli müşteri, mal varlığı takibi gibi birçok konuda hizmet vermektedir.

Dedektiflik, ciddi ve çok zor bir iştir. Örneğin; aldatıldığınızı düşünüyorsanız, takibi kendi başınıza yapamazsınız. Takip sürecinin birçok ayrıntısı vardır. Bir dedektifle iş birliği içerisinde çalışırsanız, doğru sonuç elde edebilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz