batman dedektiflik

Batman Özel Dedektiflik Bürosu

Birini aldatarak mal veya parasını alan kimseye dolandırıcı denir. Eğer dolandırıldığınızı düşünüyor ve ispatlayamıyorsanız özel dedektiflerden destek alarak, mağduriyetinizi ve haklılığınızı ortaya çıkarabilirsiniz.

Dolandırıcılık, kavram bakımından çok geniş bir çerçevede düşünülebilir. Oldukça farklı konularda, dolandırıcılarla karşılaşabilirsiniz. Dolandırıcılar, nitelikli dolandırıcılık ve dolandırıcılık şeklinde ikiye ayrılırlar. Dolandırıcılar çok kurnazlardır ve eğer malınızı almış iseler, tekrar alabilmeniz oldukça zordur. Sizin olduğunu ispatlayabilmek ve mahkemede delil gösterebilmek için, iyi bir araştırma içerisine girmelisiniz. Bu işi yaparken profesyonel destek almak lehinize olur.

Dedektifler, birçok konuyla ilgilendikleri gibi dolandırıcılık konusunda araştırma yapmak ve delil toplamak için de çalışırlar. Dedektife, gerekli bilgileri verdikten sonra gizlilik sözleşmesi imzalanır. Dedektif gerekli araştırmayı yaparak takibi başlatır. Delilleri toplayarak, dosyanıza rapor halinde yerleştirir ve size mahkemede kullanmanız için teslim eder.

Diğer Hizmetlerimiz