bilecik dedektiflik ve gizli kamera tespiti

Bilecik Özel Dedektiflik Bürosu

Dedektifler, yalnızca kişileri bulma ya da tespit etmek yönünde değil, aynı zamanda gizli kamera gibi cihazları bulma konusunda da çalışmaktadır. Son yıllar da gelişen teknoloji ile birlikte gizli kamera, böcek gibi cihazlar insanlar tarafından sıkça kullanılmaktadır. Öyle ki, size alınan bir hediyenin içerisinde ya da üzerinde sizin fark edemeyeceğiniz şekilde itinayla yerleştirilmiş olan bu cihazların bulunması yönünde dedektifler çalışma yaparlar. Görüntü kaydı yapan cihazlar arasında sıkça kullanılan, şarj aletleri, power banklar, saatler, koku spreyleri, şarj kabloları, adaptörler, flash bellekler, uydu alıcıları, kol saatleri gibi cihazlar yer almaktadır.

Görüntü kaydı yapan bu cihazlara gizli kamera denmektedir.

Eğer dinlendiğinizden, izlendiğinizden, takip edildiğinizden şüphe duyuyorsanız, dedektif yardımı ile ortaya çıkarabilirsiniz. Dedektifler, son teknoloji arama cihazları ile gizli kamera tespiti yaparlar. Dedektifler, verici cihazlarının gönderdiği sinyalleri tespit eden cihazlar kullanırlar.

Bu gibi cihazların tespiti için dedektif yardımı alacak iseniz çok iyi araştırma yapmanız gerekir. Her dedektif gizli kamera tespiti yapamaz. Aksi takdirde maddi yönden zarar görebilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz