bolu dedektiflik eş takibi

Bolu Özel Dedektiflik Bürosu

Dedektifler, bir sorunu çözümle sonuçlandırmak amaçlı araştırma yapan kişilerdir. Dedektifler, birçok konuda araştırma yaparlar. Dedektiflere başvuranların başında, eş takibi talebi yer almaktadır. Sadakatsizlik sonucu eşlerin birbirinden şüphelenmesiyle eş takibi araştırması talebinde bulunulur. Eşlerden biri eşiyle ilgili şüpheye kapılır ve araştırılmasını ister. Gerekli kişisel bilgilerin alınmasıyla takip başlar.

Dedektifler, müşteriyle anlaşmadan önce, muhakkak gizlilik sözleşmesi imzalarlar. Böylece karşı tarafın güvenini de sağlamış olurlar. Bir dedektifle iş birliği halinde hareket edecekseniz, kesinlikle dedektifin ofisinde toplantı yapmalısınız. Aksi takdirde dolandırıcı bir dedektife denk gelebilir, maddi manevi zarar görebilirsiniz.

Taraflar arasında anlaşma yapıldıktan sonra, müşteri dosyası açılır. Detaylı takip başlar ve saat başı müşteri somut bir şekilde bilgilendirilir. Deliller toplandıktan sonra raporlanarak, dosya içerisine yerleştirilir ve müşteriye teslim edilir. Dosya tesliminden sonra, kişi bilgileri dedektif tarafından muhakkak imha edilir.

Diğer Hizmetlerimiz