evlilikler neden boşanma ile sonuçlanır

Çiftler Neden Boşanırlar?

Son yıllarda evlilikler de ciddi bir düşüş yaşanmaktadır. Çiftler genel olarak evlenmek yerine birlikte yaşamayı tercih etmektedir. Evlenen çiftlerin çoğunda ise boşanma gözlemlenmektedir. Hal böyle olunca çiftler evlenmek yerine birlikte yaşamayı tercih etmek durumunda kalmaktadır.

Evlenen çiftler hiç kuşkusuz, sonsuza dek mutlu yaşamak sözü vererek, hayatlarını birleştirmektedirler. Kimse tabi ki boşanmak niyetiyle evlenmez.

evliliklerin sonlanma nedenleri

Peki Ama Neden evlilikler Biter?

Evliliklerin çoğu, sadakatsizlik ya da mali durum yetersizliğinden dolayı sona ermektedir.  Sadakatsizlik ve aldatan eşleri sıkça duymaktayız ve görmekteyiz. Yakınımızda da, ilişkilerinde harap olmuş akraba ya da arkadaşlara şahit olmuşuzdur. Evlilikleri muhtemel sona erecek olan bu kişilerin, kesinlikle profesyonel destek alması her anlamda şarttır. Bir defa unutmamanız gereken, bitecek ilişkiden ciddi yara almış olmanız ve evlilik süresince birçok hakka sahip olduğunuz gerçeğidir. Tüm bu haklara mahkemede sahip olmak istiyor iseniz, davaya kesinlikle delillerle gitmeniz gerektiğidir. Bu delillere bir dedektif yardımıyla ulaşabilirsiniz. Dedektifler haklı taraf için çalışır, delil toplar ve mahkemede sunmaları için dosya oluştururlar. Yaşamış olduğunuz süreçten daha az yara alarak çıkmanızı sağlarlar. Ayrıca bu süreci yaşarken, aynı zamanda psikolog yardımı almanız gerekmektedir.

Yaşamış olduğunuz bu korkunç süreç, insanlara olan güven duygusunu kıracaktır. Bu sebepten, psikolog desteği kişilere güvensiz bakmamanız konusunda size yardımda bulunacaktır.

Unutmayın kimse aynı değildir.

Diğer Hizmetlerimiz