çorum dedektiflik ve dedektif araştırması

Çorum Özel Dedektiflik Bürosu

Yaşam içerisinde bazen içinden çıkamadığımız durumlarla karşı karşıya kalabiliriz. Bu gibi durumlarda sorununuzun şekline göre profesyonel bir destek alabilirsiniz. Eğer huzurumuzu kaçıran ve bizi şüpheye sokan bir durumla karşılaşmış iseniz, dedektif hizmetinden destek alabilirsiniz.

Özel dedektif seçimi yaparken çok dikkatli olmalısınız.

Çok iyi araştırmalı ve dedektifin bürosuna gidip görüşme yapmalısınız. Dedektiflik, ciddi bir iştir. Eğer karşınızdaki gerçek bir dedektif değilse başınız ağrıyabilir.

Dedektifler, vaka alırken müşterinin samimiyetine önem verirler ve eğer müşteri haklıysa araştırma yaparlar. Çünkü dedektife gelen müşteri mağdur durumundadır ve dedektif de mağdurun haklılığını ispatlamak için delil toplar. Fakat durum tam tersi de olabilir. Eğer sahte bir dedektifle karşı karşıya gelirseniz, suçlu durumuna da düşebilirsiniz. Bu gibi durumların yaşanmaması için çok iyi araştırma yapmalısınız. Kesinlikle özel bir dedektifle cafe de, dışarıda, parkta, bahçede toplantı yapmamalısınız. Bir dedektifin bürosu olmalı ve sizin büroda toplantı yapmanız gerekir ve büronun durumuna göre güveninizi sağlamanız gerekir.

Diğer Hizmetlerimiz