dedektif, gizlilik ve araştırma

Dedektif Nasıl Tutulur?

 Dedektif, kulağa çok ilginç geliyor öyle değil mi? Peki hiç dedektife ihtiyaç duydunuz mu? Eğer bir gün dedektife ihtiyaç duyarsanız, bazı adımları takip etmeniz gerekiyor.

  • Neden Dedektife İhtiyacınız Var?

Avukatlar, kamu kurumları ya da herhangi biri, herkes özel dedektiflere ihtiyaç duyabiliyor. Herhangi bir şirket personel araştırması için, bir avukat delil toplayabilmek için, dışarıdan birisi eşini ya da çocuğunu takip ettirmek için dedektiflere ihtiyaç duyar. Dedektif, araştırma yapar ve delil toplar. Bu hizmeti kanunlara uygun biçimde yapması zorundadır. Bu hizmeti doğru şekilde vererek sizi yasadışı oluşabilecek problemlerden de korumuş olur. Dedektif tutmak yasaldır. Yalnızca hangi konu üzerine dedektif tutacağınıza karar vermeli ve probleminizi dedektifin çözüp çözmeyeceğini belirlemelisiniz.

  • Dedektif Araştırması Yapın

Şunu asla unutmamalısınız herkes dedektif olamaz. Öyle olsa bu işi herkes yapardı. Dedektifler ciddi bir tecrübeye sahiptir. Elde edilen delilleri, bulguları yorumlayabilen kişilerdir. Yalnızca takip sonucunu değil topladıkları delil sonucunu yorumlayarak problemi çözüme kavuştururlar.

  • Kendiniz Hakkında Bilgi Verin

Sizin için doğru dedektifi bulduktan sonra, telefonda durumunuzla ilgili bilgi vermeniz gerekir. Aklınızdaki tüm sorularınızı yöneltin. Sorularınız ve danışmanlık hizmeti için dedektiflik bürosuna para ödemenize gerek yoktur. Ön görüşmeyi telefonda yaptıktan sonra muhakkak dedektiflik bürosuna gidip, ofisi gözlemlemeli ve yüz yüze görüşme yapmalısınız. Çünkü telefonda sahte dedektife denk gelebilirsiniz. Bunun önüne geçebilmek ve paranızı kaptırmamak adına yüz yüze görüşmenizi öneririz.

  • Araştırma

Verdiğiniz bilgiler sayesinde, kişiyle ya da konuyla ilgili araştırma başlar. Dedektif tarafından sorununuz analiz edilir. Dosyanız incelenir ve derinlemesine bir araştırma yapılarak, strateji belirlenir. Takip veya teknolojik imkanlarla delil toplanmaya başlanır ve toplanan deliller yorumlanır.

  • Sonuca Ulaşım

Araştırmalar sonucunda edinilen bilgiler ve deliller değerlendirilerek rapor haline getirilir. Tüm çalışmalar tarafınıza dosyalanarak teslim edilir ve dedektif tarafından imha edilir.

Diğer Hizmetlerimiz