düzce dedektiflik ve araştırma

Düzce Özel Dedektiflik Bürosu

Dedektifler, kişisel haklarınızı korumak ve size yardımcı olmak adına çalışmalar yapar. Dedektiflere her konuda başvurabilir, talepte bulunabilirsiniz. Dedektifler, pratik zekalarıyla ve takip yetenekleriyle çok ciddi bir iş yaparlar.

Herkes dedektiflik yapamaz.

Bu yüzden eğer bir dedektife ihtiyaç duyuyorsanız çok dikkatli olmalısınız. Dedektif tutmadan önce iyi bir araştırma yapmalısınız.

Ne yazık ki son yıllarda çok talep gören dedektiflere, dedektiflik adı altında, sahte dedektifler türemiştir. Müşteriyi kolaylıkla kandırabilen bu dedektiflere denk gelmemek için detaylı bir dedektiflik araştırması yapmalısınız. Kesinlikle bir dedektif ile parkta ya da cafe de görüşmemelisiniz. Bunun yerine, dedektifin ofisinde görüşme talep etmelisiniz. Bu sayede dedektifin gerçek bir dedektif olup olmadığını anlamanız daha kolay hale gelecektir. Konuyla ilgili anlaşma yapıldıktan sonra muhakkak gizlilik sözleşmesi imzalamalısınız. Çünkü, gerçek bir dedektif, gizlilik sözleşmesi imzalar ve sizin adınıza dosya açar. Açmış olduğu dosyayı, bulmuş olduğu delilleri rapor haline getirerek size teslim eder ve kendi elinden dosyanızı imha eder. Tüm bunları yerine getirmeyen bir dedektif ile anlaşma yaparsanız, maddi manevi ciddi zararlar görmeniz kaçınılmazdır.

Diğer Hizmetlerimiz