elazığ özel dedektiflik

Elazığ Özel Dedektiflik Bürosu

Dedektifler, polis ve avukatların yaptıkları işe benzeyen ama daha şahsi olaylarla ilgilenip, araştırma yapan ve bilgi toplayan kişilerdir.

Dedektifler, kişilere özel hizmet verirler. Sizin davanızla ilgilenen bir avukatınız var ve sizden bazı deliller istiyorsa, dedektifle iş birliği içerisinde çalışarak profesyonel bir şekilde delil toplayabilir, mahkemede lehinize kullanabilirsiniz.

Dedektifler, gelen vakalarla ilgilenir ve araştırma yaparlar. Fakat vaka ne kadar önemli ise gelen müşteride, dedektifler için bir o kadar önemlidir. Çünkü dedektifler, her gelen vakayla ilgilenmezler. Kişinin gerçekten haklı olduğuna inanırlarsa ve samimi bulurlarsa çalışmaya başlarlar.

Dedektif yardımı almak istiyorsanız, çalışacağınız dedektif hakkında detaylı bir araştırma yapmanız gerekir. Son yıllarda, dedektiflik adı altında, sahte dedektifler türemiştir. Sahte dedektifleri ortaya çıkarmanızın basit yolları mevcuttur. Örneğin; kesinlikle bir dedektifle buluşacaksanız, dedektifin bürosunda toplantı yapmayı talep etmelisiniz. Gerçek bir dedektifin muhakkak bir bürosu vardır. Yaptığı işleri sormalısınız. Ona dedektiflikle ilgili sorular sorarak, deneyimini ölçmelisiniz. Aksi takdirde dolandırılma ihtimaliniz fazla yüksek olacaktır.

Diğer Hizmetlerimiz