ergenlik dönemi ve öğrenci takibi

Ergenlik Dönemi ve Aile

Geçmişe doğru dönün ve şöyle bir gözlerinizi kapatıp, ergenlik döneminizi hatırlayın. Ne kadar coşkulu, heyecan dolu, bunun yanında bir o kadar kaygılı ve depresif bir dönemdi öyle değil mi? Tüm bunları bildiğimiz için çocuklarımız hakkında endişe duyuyor olmamız gayet normal. Özellikle, il dışında okuyan, ailelerden uzakta bir yaşam süren çocuklarımız için endişeleniyor ve kaygılanıyoruz.

O yıllarda hepimiz bütün insanların yaşadığı sorunları yaşıyorduk ama kimsenin bizi anlamadığını düşünüyorduk. İşte tam da şimdi çocuğunuz aynı düşünce içerisinde. Kimsenin onu anlamadığını düşündüğü bir dönem yaşamaktadır. Fakat geçmişte, sizin de bir ergenlik dönemi geçirdiğinizi unutmamanız gerekmektedir. İleride “ keşke olmasaydı” dememesi için, onu anladığınızı göstermeli ve yanında olmalısınız.

Herkes hata yapabilir. Önemli olan ebeveyn olarak hatayı gözlemlemiş olmanız ve harekete geçmenizdir. Eğer çocuğunuz hakkında şüpheye düşmüş ve onun için endişe duyuyorsanız, dedektif ile iş birliği yapabilir ve çocuğunuzu takip ettirebilirsiniz. Dedektifler, profesyonel bir şekilde öğrenci takibi yaparlar. Arkadaşlarından, notlarına kadar sıkı bir araştırma yaparak, delil toplar ve aileye teslim ederler. Ayrıca ailenin rızası ile çocuğun telefonuna takip yazılımı ve casus yazılım yükleyerek çocuğunuzun kimlerle konuştuğu arkadaş çevresi uyumsuz insanların sosyal medya araçları ile çocuğunuzu istismar etmesi gibi olumsuz durumlardan çocuklarınızı koruyabilirsiniz. Her ne kadar bireyin kişisel özgürlüğüne saldırı gibi düşünülse de anne babaların çocuklarının hayatına girip çıkanların trafiğini tutabilir. Ayrıca çocukalrını tehdit eden korkutan sindiren insanların olması durumundan haberdar olarak çocukları her geçen gün daha da gkötüleşen dünyada koruyabilirler. Bundan dolayı casus yazılım talebinde bulunan ebeveynler için özel dedektiflik ile birlikte bu türden takip yazılımlarıda kullanarak çocuklarınızı daha güvenli ortamlarda takip edip bilmediğiniz olmusuz durumlardan korumanız yardımcı olabiliriz.

İleride ciddi zararlar görmemesi adına çocuğunuzun yaşamını ve arkadaş ortamını kesinlikle bilmeniz gerekmektedir. Eğer kendi imkanlarınız ile gözlemleyemiyor ve takip edemiyorsanız, dedektiflerden yardım almalısınız.

Diğer Hizmetlerimiz