erkekler nasıl kadınlardan hoşlanır ve aşık olur

Erkekler Hangi Kadınlara Aşık Olur?

Öncelikle şunu belirtmek isterim, herkes farklıdır. Fakat günümüzde herkes aynı olma çabası içerisinde. Özellikle kadınlarda, son yıllarda güzellik uğruna estetik  yarışını anlamış değilim. Burunlar, dudaklar, kaşlar… Dış görünüş olarak herkesin birbirine benzediği bir dönem yaşıyor gibiyiz.

Doğallık Mı? Estetik Mi?

Fiziksel kusur en kabul edilebilir sebep. Çünkü kırık bir burun ya da farklı bir kusurla kişinin psikolojisini etkileyebiliyor. Bu sebepten, gelişen tıp ile birlikte kolaylıkla estetik yaptırabiliyoruz. Ancak bunu abartan bir kesim pek tabi var. Mesela; çene, dudak dolgusu, kaş operasyonu, göğüs ve popo estetiği gibi bu örnekleri çoğaltabiliriz. Peki bu kadarına gerek var mı? Keyfi estetik yaptırmadan önce iyice düşünün.

 Erkekler daha çok doğallıktan yana.

Ama bu şu demek değil. Sıfır makyaj ve bakımsızlık. Erkekler bakımlı kadın severler. Her şeyden önce kişisel olarak karşılıklı temizliğimize çok önem vermemiz gerekir.

Kendi Ayakları Üzerinde Duran Kadınlar

Kendisine ait alanı, yaşamı, kendi planı olan kadınlar, karşı tarafa kendine güvenen imajı veriyor. Erkekler kendine güvenen ve kendi ayakları üzerinde duran kadınlardan etkileniyor ve bu durum en az dış görünüş kadar erkekler üzerinde etkili.

İlk Adım

Uzun yıllardır üzerine konuşulan konu kuşkusuz, ilk adımı hangi taraf atmalı sorudur. Şunu çok iyi biliyoruz.

“Kaçan Kovalanır.”

Bu sebepten, ilk adımı bırakın erkek tarafı atsın. Bu kural yıllardır değişmedi ve izlemekte yarar var.

Seksi Kadın Olmak

Erkekler seksi kadınlara bayılır. Yalnızca bunun dozunu ayarlamakta fayda var. Ne utangaç, ne cesur olun. Erkekler, açık kıyafetten, yakın temastan hoşlanır ama ilişkiyi ciddiye almazlar. Olabildiğince dengeyi sağlayın.

Seks

Artık günümüzde seks için evliliği beklemeye gerek kalmadığı düşünülmekte. Evet partnerinizden hoşlanmış ve seks yapmak istemiş olabilirsiniz. Ancak bunun için beklemelisiniz. Yeni tanıştığınız erkekle seks yapmayın. Salgıladığınız hormonlar, ilişkiye yanlış anlam yüklemenize neden olabilir.

Değer Vermek

Kadın ya da erkek fark etmez. Herkes değer görmeyi ister. Karşınızdaki insana elbette değer vermelisiniz. Ancak değer vereceğim diye kendinizi ona adamamalısınız. Ufak ufak ona yardım ederek, değer verdiğinizi gösterebilirsiniz.

Destek Olma

Yaptığı işleri destekleyin. Onun yanında olun ve varlığınızı hissettirin. İş ya da arkadaş ortamınızda onu onore ederseniz, onun gözünde yeriniz yükselecektir. Yaptığı esprilere gülün. Onunla mutlu olun.

Baskı Yapmak

Erkekler baskı yapan kadınlardan hoşlanmazlar. Bir şeyi olur ya da olmaz diye baskılamayın. “Şöyle olsa daha iyi olur ama sen bilirsin” gibi cümlelerle yumuşatın. Sürekli gelecek planlarınızla onu boğmayın. Çünkü boğulan erkek kaçar. Bekleyin ve biraz kendinizi tutun. Gerçekten seviyorsa zaten yakın zamanda elinde yüzüğüyle size gelecektir.

Taviz Vermek

Öncelikle kendinizi sevin.

Kendinize saygı duyun. Kendi alanınızı bilin ve kesinlikle prensiplerinizden ödün vermeyin. Ciddi ve saygılı bir ilişki istiyorsanız, onur kırıcı davranışlara sessiz kalmayın. Eğer sizin sessiz kalmadığını ve bu gibi durumlarda geri dönüşü olmadığını bilirse hem size saygısı artacaktır hem de ilişkinin temeli sağlam olacaktır.

Aşk Kadını Olmak

Ona aşkınızı gösterin. Parası için değil, aşık olduğunuz için onunla birliktelik yaşadığınızı hissettirin. Aşkınızı kimselerden saklamayın ve cesurca söyleyin. Güvenilir biri olduğunuzu ona gösterin. Detaylara önem verin. Sizi menfaat için değil, aşık olduğunuz için ona yaklaştığınızı hissettirmeniz, onunda kendisini iyi hissetmesini sağlayacaktır.

Diğer Hizmetlerimiz