eş takibi

Eş Takibi

Eş takibi, “aldatılıyor muyum?” sorusunun eyleme dönüşmüş halidir. Bu soruyu kendisine soran eşler ilk olarak araştırmaya başlıyor. İlişkilerde yaşanan değişiklikler, eşlerin aldatıldığı hissine kapılmasına neden oluyor. Bu durumların sonucunda ise psikolojik sorunlar ve çözülemeyen aile meseleleri ortaya çıkabiliyor. Eşlerin birbirlerinden şüphe duyması sonucunda, “DAK Özel Dedektiflik Bürosu” aldatıldığını düşünen kişiye yardımcı oluyor.

Hayatının evlilik gibi önemli bir alanında güvensizlik ve belirsizlik olması bireyleri çok fazla etkileyecektir. Eşinize karşı güveninizi kaybetmiş iseniz normal bir yaşantı sürmeniz mümkün olmayacaktır. Yapmanız gereken gerçeği öğrenip, hayatınıza bu doğrultuda devam etmeniz olacaktır. Sunmuş olduğumuz hizmet sayesinde, araştırmamızı istediğiniz eşiniz hakkındaki tüm gerçekleri öğreneceksiniz. Sizi aldatıp aldatmadığı net bir sonuca bağlanmış olacaktır.

Profesyonel, Gizli Eş Takibi

Eşini takip ettirmek isteyenlerin başvurusu üzerine hazırlanan plan hemen uygulanmaya başlanır. Yapacağımız araştırma kesinlikle gizlilik içerisinde yürütülür. Araştırmalarımız ortalama 10 gün içerisinde netice vermektedir. İzleme ve takip süresinde, delil sayılabilecek her türlü fotoğraf ve video kayıt altına alınarak, ilgili dosyaya eklenir.

Profesyonel dedektif ekibimiz, sizden aldığımız bilgiler doğrultusunda, eşinizin gölgesi gibi olacaktır. Burada elde edilen birçok delili (fotoğraf, video, belge, ses kaydı vs.) sizlere sunarak, mahkemede lehinize kullanmanıza olanak sağlıyoruz. Eş takibi hizmetimizi satın almadan önce, ekiplerimiz sizinle iletişime geçerek tüm gerekli bilgi toplamaktadır. Hedef kişi hakkında yapılan toplantılarda bize vereceğiniz her ayrıntılı bilgi, gerçeğe daha hızlı ulaşmamızı sağlayacaktır.

Anlaşma sağlandıktan sonra özel dedektifimiz, hedef kişi ile ilgili olmak üzere sizden toplantı talep edecektir. Takip başlamadan önce şüphelerinizi, elinizde olabilecek delilleri değerlendirip, yol haritası oluşturmak için bu görüşmeler oldukça önemlidir. Elde edilen bilgiler analiz edilerek nasıl bir yol izlenileceğinin kararı verilir. İşlem başladıktan sonra ekibimiz adeta eşinizin gölgesi olacaktır. Takip edilen, şüpheli eş ise bu durumun asla farkında olmayacaktır. Takip işlemimiz üst düzey gizlilik ile yürütülmektedir.

Gizlilik En Önemli Nokta

Şüpheli eşin takip edildiğini anlamaması oldukça önem arz eden bir durumdur. Bu nedenle ekibimiz, eşinizin peşinden hiç ayrılmayacak fakat bunu hissettirmeyecektir. Kişinin, ailesi dışında geçirdiği zamanlarda sürekli takibinde olacaktır. Gittiği mekanların isimleri, görüşülen kişilerin fotoğraf ve videoları, gizlilik esasına uygun şekilde elde edilip, takip sonrası müşterimize teslim edilecektir.

Eş takibi, fiziki, fotoğraf, video, ses kaydı vs. gibi kanıtlar eşliğinde gizlilik esasına uygun şekilde gerçekleştirilir. Takip işlemi bitip, dosya kapandıktan sonra şüpheli ve müşterimiz hakkındaki tüm bilgiler ortadan kaldırılır.

Eğer siz de eşinizin son zamanlardaki değişikliklerini fark edip, şüphelenmeye başladıysanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. DAK Özel Dedektiflik Bürosu uzman ekibiyle, şüphelerinizi gidermek için çalışacaktır. Tüm gerçekliği gözler önüne sererek şüphelerinizden kurtulmanızı sağlayabiliriz. Böylece rahat bir yaşam ve mutlu bir aile hayatına kavuşabilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz