eskişehir cinayet ve dedektiflik

Eskişehir Özel Dedektiflik Bürosu

Kuşkusuz neredeyse hepimiz Sherlock Holmes’un bir olayı ortaya çıkarırken, bulduğu detayları hayranlıkla hafızamıza kazımışızdır. Dak dedektiflik, tıpkı bir Sherlock Holmes’un cinayet hikayeleri gibi bir olayla karşı karşıya geldi. Ama bu gerçek bir olaydı.

25 yaşlarında bir genç kız, babasının ölümünün basit bir gıda zehirlenmesi olmadığından şüphelenmişti. Babası ve annesi yıllar önce boşanmış baba yeniden başka bir kadınla evlenmişti. Henüz evliliklerinin 3. Ayında babası gıda zehirlenmesi adı altında ölmüştü. Bir akşam, baba ve karısı oturmuş çay içiyorlardı. İki farklı bardak, ama aynı çay.

“İkisinin de içtiği çaydan nasıl olur da yalnızca babam zarar görebilir”

diyerek çaldı kapımızı. Çay incelenmiş, bardak incelenmiş ama hiçbir sonuç alınamamış. Dedektif sıkı bir araştırma yaptı. Sonuç olarak bunun bir cinayet olduğu ortaya çıktı. Korkunç detay ise, ne yazık ki babanın bardağında, küçük bir dilim limonun olması ve bu limonun içerisine zehir enjekte edilmiş olmasıydı. Evet bunu yapan, babasının henüz 3 aylık evli olduğu hanımefendiydi.

Dak özel dedektiflik, olayları en ince ayrıntısına kadar inceleyerek tıpkı Sherlock Holmes gibi bir cinayet olayını ortaya çıkardı ve suçlular, kızın şüpheleri doğrultusunda yakalanarak ceza evine kapatıldı.

Dak özel dedektiflik, Türkiye’nin birçok ilinde hizmet vermektedir. Şüphelendiğiniz ve sonuca kavuşturamadığınız olayları bir dedektif yardımıyla ortaya çıkarabilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz