bir erkeği tanımak

Evleneceğiniz Erkeği Nasıl Tanırsınız?

Biriyle evliliğe karar vermek ciddi bir durumdur. Hayatımıza daha öncesin de birçok insan girmiştir belki ama evliliğe karar verememişizdir. Bu da bizim için doğru insan olmadığı anlamına gelir.

Peki Partnerimizin Evlilik İçin Doğru İnsan Olduğunu Nasıl Anlarız?

Birine gerçekten aşık olduysanız, aklınızda ki tüm soru işaretleri kaybolur. Burada yapmanız gereken tek şey artık kafanızdaki, kendi içinizde yaşamış olduğunuz soru işaretlerinden kurtulmanız gerektiğidir. Fakat zaten doğru insanı bulduysanız bu soru işaretleri yok olmuş demektir.

Partneriniz her konuda sizin arkanızda ve size saygı duyup destekliyorsa, düşüncelerinize ve fikirlerinize saygı duyuyorsa, doğru kişi olduğunu düşünebilirsiniz.

Bundan sonraki yaşamınızda “eş” diyebileceğiniz kişinin yanında, kalbiniz hızla çarpıyor ve avuç içlerinizi terleten manyetik bir güç varsa hem ruh eşinizi hem de doğru insanı bulmuşsunuzdur demektir.

Onunla iken, kendinizi oldukça enerjik ve güçlü hissediyorsanız partneriniz doğru bir insandır diyebiliriz.

Her konuda iletişim kurabiliyorsanız ve sizi dikkatle dinleyip yorum yapıyorsa, sizin için doğru yönlendirme de bulunuyor ve yargılamıyor ise iyi yoldasınız demektir.

Birlikte ortak hayal kurabiliyorsanız, sevmediğiniz aktiviteler artık sevebileceğiniz hale geldiyse doğru eş adayını bulmuşsunuz demektir.

Her ilişkide tartışmalar olabilir. Bu tartışmalar sonucu oturup konuşabiliyor ve çözüme kavuşturabiliyorsanız, karşınızda ki insan doğru bir insandır.

Kendinizi kötü hissettiğiniz her alanda size destek olup yanınıza geliyorsa ve bunun üzerine yakın arkadaşlık yapabiliyorsa partneriniz doğru kişidir.

Yan yanayken, gözlerinizle anlaşabiliyorsanız yine doğru eş adayıdır diyebiliriz.

Baş başayken eğlenebiliyor, gülebiliyor ve zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsanız bravo doğru insanı bulmuşsunuz.

Bezen evleneceğiniz insanı ilk görüşte anlarsınız. İlk görüşte öyle bir çekim meydana gelir ki biz buna manyetik güç diyoruz. Eğer bu gücü hissetiyseniz yolunuzdan vazgeçmemelisiniz. Ne demişler; “yalnızlık Allah’a mahsustur”. Evet, birini gerçekten tanımak oldukça güç. Ama karşınızdaki kişi, size güven verdiyse yolunuza devam etmelisiniz. Aşka ve doğru insana olan inancımızı asla yitirmeyelim. Eksik olan tarafınızın tamamlanması dileğiyle…

Diğer Hizmetlerimiz