evlilik öncesi araştırma

Evlilik Öncesi Araştırma

Evlilik öncesi araştırma hizmetimiz, çiftlerin hayatlarını birleştirmeden önce tam anlamıyla birbirini tanımasına olanak sağlar. Sevgilinizle uzun süredir beraber olsanız dahi, aklınızda her zaman soru işaretleri olabilir. Sevgiliniz hakkındaki tüm konuların netlik kazanması, kurmayı düşündüğünüz evlilik için oldukça önemlidir. Bu durumlara örnek vermek gerekirse sevgiliniz;

  • Sizinle olmadığı zamanda neler yapıyor ?
  • Daha önceden evlilik yaşadı mı ?
  • Size yalan söylüyor mu ?

Bu ve bunun gibi daha onlarca soru aklınıza gelecektir. Bunları araştırmadan sevgilinizi, onun anlattığı kadar tanıyor olacaksınız. Anlatılanlar arasında tutarsızlık da olabilir. Eğer dikkatli biriyseniz bu tutarsızlıkları rahatlıkla fark edebilirsiniz. Farkı gördükten sonra da ilişkiniz ve psikolojik durumunuz gittikçe sıkıntılı bir hale gelebilir.

Tüm insanlar mutlu bir evlilik yaşamak ister. Bunun için de doğru eşi tercih etmek arzusunda olurlar. Eş seçilirken karşılıklı güven, saygı, sevgi, hoşgörü vs. gibi önemli konular bulunmaktadır. Çiftler arasında bu bağların sağlanması mutlu bir evliliğe işaret edecektir ama ya çiftlerden biri yalan söylüyorsa ? Size karşı sürekli değişen bir tavır içindeyse ? Bu gibi etkenler araştırma yapmanız için oldukça önemli sebeplerdir.

Evlilik Öncesi Söylenen Yalanları Gerçekliğe Kavuşturalım

Değişen dünya düzeni içerisinde insanlar artık çok büyük yalanları kolaylıkla söyleyebiliyor. Yakalanma ve küçük duruma düşme korkusu olmadan herkes istediği gibi yalan bir hayat çizip, karşısındakini inandırabiliyor. Kimisi evli olduğunu saklıyor, çocuğunu gizliyor, kimisi evlenme vaadiyle maddi durumunuzdan faydalanmak istiyor. Buna benzer pek çok olay günümüzde yaşanmaya devam ediyor.

Ömrünüzün geri kalanını beraber geçireceğiniz bir hayat arkadaşı seçiyorsunuz. Oldukça dikkatli davranmalısınız. Özellikle herkesin birbirine rahatlıkla yalan söylediği bu dönemde evlilik öncesi araştırma hizmetimizden faydalanmak isteyebilirsiniz.

Size bahsettiğimiz kötü senaryoları hayatınızda görmek istemiyorsanız “DAK Özel Dedektiflik Bürosu” olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Belki de hayatınızdaki büyük bir yanlıştan kurtulup, doğruyu erken fark eden şanslı bireylerden olacaksınız.

Evlilik Öncesi Araştırma İşlemleri

Hizmetimizden faydalanmak isteyen kişilerle özel dedektifimiz ve ekibi bir görüşme gerçekleştiriyor. Burada araştırma yapılacak kişi hakkında detaylı bilgiler isteniyor. Nerede oturduğu, nerede çalıştığı, eve ve işe giriş çıkış saatleri vs. gibi. Daha sonra ise sizin de istekleriniz doğrultusunda şu işlemler uygulanıyor;

  • Kişinin gün içinde girip çıktığı adreslerin tespiti ve zaman çizelgesi,
  • Arkadaş çevresi, samimiyet derecesi,
  • Gece takibi, gittiği yerlerin tespit edilip bildirilmesi,
  • Alkol, uyuşturucu gibi alışkanlıklarının kontrolü,
  • Size bildirdiği programın gerçek olup olmadığı,
  • Sizden habersiz tatil, eğlence vs. mekanlarına ziyareti olup olmadığı…

Taleplerinize ve sevgilinizin alışkanlıklarına göre yukarıda belirtmiş olduğumuz takip aşamalarını, profesyonel ekibimizle, tamamen gizlilik içerisinde gerçekleştiriyoruz. Evlilik öncesi araştırma işleminde elde edilen fotoğraf, video, ses kaydı gibi belgeler dosyanıza eklenerek tarafınıza teslim ediliyor. İşlem kapandıktan sonra ise elimizde bulunan tüm belgeler gizlilik gereği yok edilecektir.

Diğer Hizmetlerimiz