firma şirket araştırma

Firma – Şirket Araştırma

Firma takibi, yeni anlaşacağınız, büyük iş yapacağınız şirket hakkında bilgi edinmenizi sağlar. Uzman ekibimiz sizin için firmanın, Ticari Sicil Kaydı, karıştığı davalar, vergi durumu, personel ilişkileri, taciz konuları vs. gibi pek çok konu üzerinde araştırma yapmaktadır. Elde edilen bilgiler, rapor dosyanıza eklenerek tarafınıza teslim edilir. Bu bilgiler ışığında atacağınız yeni adımda doğru işleri tercih etmeniz sağlanır.

Firma araştırma hizmetimiz konusunda anlaşma sağladığımız andan itibaren, alanında uzman ekibimiz, sizden aldığı bilgiler doğrultusunda araştırmalarına başlayacaklar. Öncelikle sizinle gerçekleştirilen ilk toplantıda, araştırılmasını istediğiniz şirket hakkında tüm bilgileri paylaşmanız istenecektir. Bu bilgiler şirket ismi, sahibi, kayıtlı vergi levhası gibi ön bilgiler olacaktır. Bilgi paylaşımından sonra ekibimiz hızla çalışmaya başlayacaktır.

Sizin istekleriniz doğrultusunda, firma ile ilgili tüm bilgileri dosyalayarak rapor halinde tarafınıza iletecektir.

Peki araştırma işlemi hangi aşamalardan geçiyor, kısaca bahsetmek isteriz;

  • Şirketin Ticaret Sicil Kaydı bulunarak daha fazla bilgi toplama işlemi sağlanır,
  • Mahkeme kayıtları sorgulanarak daha önce adına açılmış veya açmış olduğu bir dava bulunuyor mu incelenir,
  • Personel ilişkileri, yaşanan taciz veya rahatsız etme olaylarının olup olmadığı kontrol edilir,
  • Titizlikle şirketin piyasa araştırması yapılır.

Yukarıda listelediğimiz gibi, firma hakkında, daha birçok alanda bilgi sahibi olmanızı sağlayabiliriz. Temiz ve gerçeklik esasına dayanarak tüm bilgiler dosyanıza eklenir. Araştırma ve teyit işlemleri bittikten sonra dosya kapanır ve tarafınıza teslim edilir.

Firma araştırma işlemlerini çoğu zaman büyük şirketler talep ediyor. Yeni anlaşacakları ya da yatırım desteğinde bulunacakları firmaları tanımak, onları yakından incelemek istiyorlar. Bu bağlamda da “DAK Özel Dedektiflik Bürosu”na başvuruyorlar. Profesyonel ekibimiz, titizlikle takip ve araştırma işlemini gerçekleştirip müşterimize sunuyor. Bu sırada gizlilik ve sır saklama vizyonumuzdan asla vazgeçmiyoruz.

Diğer Hizmetlerimiz