gaziantep dedektiflik ve müşteri

Gaziantep Özel Dedektiflik Bürosu

Dedektiflikte, yalnızca vaka değil, vakayı getiren müşterinin samimiyeti de çok önemlidir. Çünkü gelen müşterinin psikolojik sorunları hatta psikopat eğilimi de olabilir. Bu yüzden müşteri ile uzun mülakatlar yapılarak, tuzak sorularla ne kadar samimi olduğunu anlamak zorundayız.

Eğer müşteri samimi ise, konu ile ilgili bilgiler alınır. Dosyası açılır ve gizlilik anlaşması yapılır. Ardından müşterinin verdiği tarih doğrultusunda, takip başlar. Takip vakasının durumuna göre bazen birkaç saatte vaka çözümlenebilir. Yine takip vakasının durumuna göre haftalarca da sürebilir. Takip bittikten sonra, araştırmalar deliller doğrultusunda raporlanarak müşteriye teslim edilir ve dedektif tarafından imha edilir.

Dikkat etmeniz gereken konu ise, dedektif araştırmasını detaylı bir şekilde yapmanızdır. Türkiye de son yıllarda dedektiflik konusuna oldukça rağbet vardır. Bu sebepten sahte dedektiflerin türemesi de kaçınılmaz oluyor. Dedektife başvurduğunuzda, muhakkak dedektifin bürosunu ziyaret etmeli ve kendinizce analiz yapmalısınız.

Diğer Hizmetlerimiz