hakkari dedektiflik gizli müşteri

Hakkari Özel Dedektiflik Bürosu

Dedektifler, şirketlerden ya da firmalardan gelen talep üzerine, gizli müşteri araştırması yaparlar. Gelen müşterinin, ürün ve hizmetlerinizden memnun kalıp kalmadığı, firmanızı nasıl bulduğu konusunda gözlem yaparlar. Firmanız hakkında değerlendirme yaptıktan sonra, rapor halinde sizlere sunarlar.

Gizli müşteri sayesinde, firmanızın tüm şubelerinin sürekli aynı kalitede, aynı hizmeti vermesini sağlayabilirsiniz. Gizli müşteri, satış ve hizmet anında yaşadıklarını yorumlar ve rapor haline getirerek, tüm bu süreci görmenizi ve değerlendirmenizi sağlar. Gizli müşteri sayesinde, firmanız ile ilgili güvenilir bilgiler toplayabilirsiniz. Gizli müşterinin asıl görevi, verilen hizmet kalitesindeki aksaklıkları bulup firma yetkilisine göstermektir. Böylece firmada bulunan pürüz temizlenir.

Gizli müşteri aynı zamanda, rakip firmaların hizmet kalitesi ile ilgili kıyaslama yapar. Böylece rekabet gücünü artırır.

Gizli müşteri; müşteri memnuniyeti, mutlu müşteri, müşteri sayısındaki artışı hedefleyerek, satışlardaki artışın yükselmesini sağlar.

Diğer Hizmetlerimiz