ığdır dedektiflik

Iğdır Özel Dedektiflik Bürosu

Dedektifler, detayları inceleyerek, küçük ipuçlarına ulaşırlar. Böylece somut deliller elde edip, profesyonel yöntemlerle, bilinenlerin bilinmeyen, görünenlerin görünmeyen taraflarını ortaya çıkarırlar. Dedektiflerden, aklınıza takılan her konuda destek alabilirsiniz. Dedektiflik deyince akla ilk gelenlerden birisi, aldatma vakaları oluyor. Evet dedektifler boşanmalar, aldatmalar, velayet davaları gibi konularla ilgilenirler. Fakat bununla da sınırlı kalmazlar. Öğrenci takibi, gizli müşteri, adres tespiti ve aklınıza gelebilecek her türlü konuda, özel dedektiflerden yardım istenilebilir.

Dedektifler kimi zaman zorlu mücadelelerle sonuca ulaşırlar. Dedektifler muhakkak kimliklerini gizlerler ve kılık değiştirirler.

Dedektifler araştırmaya başlamadan önce kesinlikle karşı tarafla gizlilik sözleşmesi imzalar. Araştırılacak kişinin, şahsi bilgilerini aldıktan sonra, dosya oluştururlar ve takibe başlarlar. Takip sonucu toplanan deliller, rapor haline getirilerek, dosyaya yerleştirilir. Dosya, müşteriye teslim edildikten sonra imha edilir.

Diğer Hizmetlerimiz