kadın erkek ilişkileri

Kadınlar Hangi Erkeklere Aşık olur

Evet konumuz yine ilişkiler. İkili ilişkilerde daha çok kadınlar seçici davranıyor. Kadınlar duygularıyla yaşayan varlıklardır. Söz konusu aşk ise gözleri hiçbir şeyi görmez. Para, menfaat asla söz konusu olamaz. Kadınların en çok önemsediği, saygı, ilgi, şefkat, ve değerdir. Yollarına gül dökülmesi ya da hediyeler alınmasının, kadın için hiçbir önemi yoktur. Önemli olan erkeğin davranışlarıyla, kadına değer verdiğini göstermiş olması. Gerçekten aşık olan bir kadın, dışarıdan koparılan tek bir gülle de mutlu olabilir. Kadını mutlu etmek işte bu kadar basittir.

Peki Kadınlar Nasıl Erkeklere Aşık Olurlar?

Esprili Olmak

Nasıl ki erkeğin kalbine giden yol midesinden geçiyorsa, kadının da kalbine giden yol erkeğin espri yeteneğinden geçer. Kadınlar güldüren ve espri yapabilen erkeklere bayılırlar. Çünkü espri yapabilmek zekadan geçer ve kadınlar zeki erkekleri severler.

Güç

Kadınlar, hayatına alacağı erkeğin her anlamda güçlü olmasını ister. Bu güç sandığınız gibi kas gücü değil. Tüm zorluklara rağmen ayakta durabilmek, sevdiği kadına destek olabilmek gibi güçlerden bahsediyoruz. Erkeklerin, günlerini spor salonunda harcamalarına, kas ve vücut yapmalarına gerek yok. Evet dış görünüş önemli ama çoğu kadın bodyguard gibi erkeklerden çok da fazla hoşlanmıyor diyebiliriz.

Cömertlik

Cömertlik dendiği zaman, erkeğin sürekli kadına hediyeler almasından ya da pahalı akşam yemeklerinden bahsetmiyoruz. Küçük sürprizler kadınlar için yeterlidir. Sürekli paradan, borçlardan, hesap kitaptan açılan konular, kadını boğar ve uzaklaştırır.

Centilmen Davranış

Kelime anlamı zaten beyefendi, soylu erkek, kibar kimse anlamına gelen, centilmen davranış biçimini, her kadın sever. Mesela, yemeğe çıkıldığında, suyunun doldurulması, sandalyesinin çekilmesi gibi davranışlar kadının kendini değerli hissetmesini sağlar. Bu durumu çevredekilerin de görmüş olması kadın için muhteşem bir duygu diyebiliriz. Çünkü evet biraz da olsa kadınlar, kendisine yapılan bu ince davranışın, çevreye gösterilmesini severler.

Öz güven

Kadınlar, kendine güvenen erkeklerden hoşlanırlar. Kendi ayakları üzerinde durabilen, kimseye bağlı olmadan hayatını sürdürebilen erkekler kadınlar için daha çekicidir.

Sevgisini Göstermeli

Sevgi gösterilmelidir. Sevdiğin, aşık olduğun kadına “seni seviyorum” diyebilmeli bir erkek. Çünkü kadınlar sevgisini gösterebilen erkeklerden hoşlanırlar. Erkek, küçük hediyeler ve sürprizlerle, özel günleri hatırlamasıyla, sıcak öpücüğüyle kadına sevgisini gösterirse, kadın için vazgeçilmez hale gelebilir.

Diğer Hizmetlerimiz