malatya dedektiflik

Malatya Özel Dedektiflik Bürosu

Özel dedektifler, profesyonel bir şekilde araştırma yaparak delil toplayan kişilerdir. Dedektifler gizliliğe çok önem verirler. Bir konu ya da kişi hakkında araştırma yapmak istiyor ve dedektif ile iş birliği yapmak istiyorsanız, çalışacağınız dedektifi çok iyi araştırmanız gerekir. Son yıllarda dedektiflere farklı konularda birçok kişi talepte bulunmaktadır. Hal böyle olunca, sahte dedektiflerin türemesi de kaçınılmaz oluyor.

Adresi olmayan dedektiflik büroları ile kesinlikle irtibata geçmemelisiniz. İnternetten bulduğunuz dedektifin kesinlikle sabit telefon hattı olmalıdır ve sabit telefon üzerinden iletişime geçilmelidir. Özel dedektifle kesinlikle dışarıda buluşulmamalıdır. Mümkünse dedektifin ofisine gidilmeli ve ofiste toplantı yapılmalıdır. Dedektif ile anlaşma sağladıysanız, kesinlikle gizlilik sözleşmesi imzalanmalıdır.

Dedektifler genel olarak araştırılacak kişi ya da konu hakkında dosya açarlar. Buldukları delilleri dosyaya koyarlar. Son olarak rapor oluştururlar ve dosyayı müşteriye teslim ederler. Teslim edilen dosya muhakkak dedektiften imha edilmelidir.  Tüm bunları göz önünde bulundurarak dedektif ile çalışılmalıdır. Aksi taktirde, tehtide ve şantaja maruz kalabilir, dolandırılabilirsiniz. Maddi manevi zarara uğramamak için, dedektifinizi araştırmalısınız.

Diğer Hizmetlerimiz