öğrenci takibi

Öğrenci Takibi

Öğrenci takibi, eğitim ve öğrenim hayatına devam eden öğrencilerimiz ile ilgili yapılan bir çalışmadır. İsteğinize göre raporlama süreci günlük veya haftalık olarak belirlenebilir. Öğrencilik hayatı devam eden çocuğunuz ile ilgili bilmek istediğiniz tüm konuları bizden destek alarak öğrenebilirsiniz.

Sosyal hayatı gelişen öğrencilerin neler yaptığını bilmek, ailenin en doğal isteği olacaktır. Okula giderken, okuldan çıktığında yapılanların detaylı bir raporlama ile sunulacağı öğrenci takibi hizmetimizden siz de faydalanabilirsiniz. Uzman dedektif kadromuz, öğrencimiz ile ilgili en ince ayrıntıları düşünerek oluşturduğu plan ve programa göre işe başlamaktadır.

Ülkemizde çokça bulunan art niyetli insanlar birçok kötü olaya neden olabiliyor. Öğrencilerin de bu tür insanlara inanması, onların isteklerini yerine getirmesi sıkça karşılaşılan bir durum. Gerek yazılı medyada, gerek sosyal medyada bu tür olayların yaşandığına şahit oluyoruz. İlk okul kapısında bekleyen uyuşturucu tacirleri, kötü arkadaşlıkların sonucunda ortaya çıkabilecek alkol bağımlılığı gibi pek çok tehlike öğrencilerimizi bekliyor. Ebeveyn olarak, özellikle bu dönemde, öğrenci takibi ihtiyacı bir zorunluluk olmuştur.

Öğrenci takibi hizmetimiz, çocuk takibi alanıyla karıştırılmamalıdır. Özellikle okul önlerindeki tehlikeleri önceden tahmin edip, ona göre pozisyon alıyoruz. Aynı zamanda öğrencimizin, okul içindeki arkadaşlıkları, kavga veya şiddet olayları, karşı cinse olan tutumu, nereye nasıl gittiği, ne kadar süre kaldığı gibi bilgiler de dikkatli bir şekilde toplanarak, dosyaya ekleniyor. Günlük veya haftalık raporlamada size sunuluyor.

Eğer siz de öğrenim gören çocuğunuz hakkında bilgi sahibi olmak, yakından takip etmek istiyorsanız, “DAK Özel Dedektiflik Bürosu” olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gizlilik esasında, öğrencimizin adeta gölgesi olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz