uşak dedektiflik ve eş takibi araştırması

Özel Dedektiflik Hizmeti

Özel Dedektiflik

Gelişen dünyada hızla büyüyen bilgi veritabanları her geçen gün daha da büyümekte ve global ağın içinde hem kişisel güvenliğinizi hem de ulaşmak istediğiniz bilgiyi doğru şekilde elde etmenizin önemi büyümektedir. Ayrıca insanların kapitalizmin etkisi ile sürüler halinde köleler gibi yaşadığı dünyada kendine ait alanı koruması zorlaşmakta ve bu alanın güvenliğini sağlamak için ayıracağı zamanı bulamamaktadır. Siz de sevdiklerinizin güvenliğinden emin olmak, kafanıza takılan her hangi bir konuda doğru bilgiyi elde etme ihtiyacınız her geçen gün artmaktadır. İşte bu konuda hemen herkesin doğru bilgiye ulaşmak için biz özel dedektif hizmetine ihtiyaç duymaktadır. Özel dedektif, sizin ihtiyacınız olan bilgiyi size sağlayabilir. Ayrıca hizmet sözleşmenizde kişiye özel bu bilgileri sahibine teslim ettikten sonra imha etmek zorundadır. Üzülerek söylemek gerekirse günümüzde bir sürü özel dedektiflik firması türemiş ve bunların çoğunluğu kişisel verileri özenli saklayıp imha etmediği gibi, art niyetli dolandırıcılık yaparak hizmet alan insanları daha çok mağdur etmektedir. Unutmayınız ki; DAK Uluslararası dedektiflik ve araştırma şirketimiz Türkiye’de bu işi ilk yapan firmadır. 2007 de kurulmuş ve Sloganında belirttiğimiz gibi Doğru-Adil-Ketum şekilde özel dedektiflik hizmeti arasında rakiplerinin arasından sıyrılarak çıtayı en yüksek yerde tutmakta ve güvenirlik konusunda asla taviz vermemektedir. DAK kurucuları emekli f-02 memuru olduklarından  özel dedektiflik hizmeti konusunda çok tecrübeli ve uzman bir kadro ile hizmete devam etmektedir.

 Özel Dedektif  Hizmetleri

Günümüzde bilginin kaynağına ulaşmak olabildiğince kolay ancak erişebildiğiniz bilgi ne kadar güvenilir olduğundan emin olmak biraz şüphe uyandırabiliyor. Tabi bu aradığınız bilginin kişisel hayatınızla ya da yaptığınız iş ile ne kadar alakalı olduğuna göre bilgiye daha doğrusu temiz bilgiye ulaşmak biraz zor olabiliyor. Özel dedektifler hizmet alan müşterilerinin aradığı bilgiyi doğru ve güvenilir olarak teslim edebilir. Tabi burada hizmet alacağınız dedektiflik firmasının da önemi yüksektir. Şimdi sizlere insanların en çok hangi konularda özel dedektife ihtiyaç duyduğunu ve bu özel hizmeti dedektiflerin nasıl sağladığından kısa başlıklar halinde anlatamaya çalışacağız. EN çok talep edilen konulardan en az talep edilen konulara göre sıralayalım.

Eş takip dedektifi

Kimse istemez inanın yıllarca sırtını yasladığı duvara gün gelip omuzu yüklenmeyi. Kimse istemezdi ölüme diye çıkılan yolda farklı tercihler belirmesini. Evli olduğunuz insanın size karşı değişen tavırlarından uyanan şüphelerinizin kafanızda bir kurda dönüşmesi ve her gün biraz daha sizi rahatsız ederek uykularınızı kaçırması sonucunda ihtiyaç duyacağınız bir eş takibi dedektifi gerektirir. Nasıl ki başınız ağrıdığında bir ağrı kesiciye ihtiyaç duyuyorsanız şüpheleriniz arttığında da bunu araştıracak bilgi ve zamanınız yok ise bir eş takip dedektifi sizin tüm sorularınız cevaplayabilir ve kafanızdaki şüpheyi öldürebilir. Hem kim ister ki kendisini aldatan bir insan ile aynı yastıkta uyumayı.

  • Peki özel dedektif eş takip konusunda size nasıl yardımcı olabilir ?

Öncelikle bu sizin özel hayatınız olduğu için bu araştırmanın hassasiyet ve gizlilik içerisinde yürütülmesi ve takip edilecek kişinin bundan hiç bir şekilde şüphe duymaması gerekiyor. Bir acemilik durumunda kişinin bunu öğrenmesi ve takip edildiğini anlaması ile takip ettiren eşine yüklenebilir ve takip ettiren kişi eşinin ‘sen bana güvenmiyorsun’ çıkışıyla haklıyken haksız haksız konuma sürükleyebilir. Bu durumda araştırmanın titizlikle yürütülmesi için özel dedektifimiz eş takibi yapılacak kişi hakkında takip isteyen kişiden bazı konularda detaylı bilgi toplamak ve araştırmasına titiz başlamak zorundadır. Takip edilecek kişinin karakteri hakkında bir ön bilgiye sahip olması gerekir. Özellikle bu kişinin günlük yaşama çemberinin nerelerde geçtiği, çalışıyor mu ? hangi saatlerde evden çıkıyor? nerelere gidiyor ? ne iş yapıyor? karakter olarak nasıl bir kimliğe sahip bunlar hakkında bir ön bilgilendirme yapıldıktan sonra takip haritası çıkarılır. Eğer takip edilecek kişi gün içerisinde çok fazla mobil yaşıyor ise birden fazla özel dedektif ekibi ile iyi kamufle olarak yürütülmelidir. Takip başladıktan sonra kişi hakkında elde edilen bilgi ve belgeler günlük periyotlarda takip talep eden kişiye elden ve ya kurumsal sunucularımız üzerinden online olarak teslim edildikten sonra anında imha edilir ve kişiyi aynı bilgi ve belgeleri tekrar talep ettiğinde ulaşılamaz. DAK hiçbir kişisel veriyi saklamaz. Umarız kimse seyirlik değil ömürlük diye birlikte çıktığı yolda yalnız bırakılmaz. Umarız hiç kimse gözü kapalı sevdiğinin kendisinde uyandırdığı şüphelerle bir eş takip dedektifine ihtiyacı olmaz. Değişen dünyanın ikili ilişkilerde güven duvarını çok zayıflattığı bir gerçektir. Bundan dolayı bir eş takibi dedektifine ihtiyacınız olduğunda DAK özel dedektiflik Doğru Adil ve Ketum olarak yanınızda.

Boşanma ve Velayet Dedektifi

İnsan bazen en büyük nefreti en çok sevdiğine duyarmış. Evlilik ne kadar hak ise boşanmakta o kadar haktır derler. Yine belirtmek gerekirse kimse istemezdi yola çıktığı kişinin yol arkadaşı olmadığını bilmesi ve yolda bırakılıp dönülmesini. Günümüzde ise en çok eşler maddi konularda ve ailelerin anlaşamamasında bir diğer faktör ise aynı dili konuşamayan insanların dünya evine girmesinden kaynaklı olarak boşanmaktadırlar. Boşanma sürecinde ise en çok konu olan ve anlaşmaya varılamayan ise her iki tarafında ekonomik durumu iyi ise çocukların velayeti, ekonomik sorun var ise, evlilik sürecinde edinilen taşınır taşınmaz malın paylaşılmasında büyük sorunlar çıkmaktadır. Genel olarak karşılaştığımız boşanma vakalarında mal kaçırma durumlarında özel dedektiflere ihtiyaç duyulmaktadır. Ayrıca çocukların velayeti konusunda ortak karara varamadıkları ve çocukları birbirlerine karşı tehdit kozu olarak kullandıkları için, çocuğunun velayetini alamayacak durumda olduğunu mahkemeye ispatlamak adına özel dedektiflere ihtiyaç duymaktadırlar. Boşanma ve velayet davalarında mal kaçırma, velayet, mal paylaşma ve aklınıza gelen diğer konularda özel dedektiflik hizmeti almak için bize başvurabilirsiniz.

Evlilik Öncesi Araştırma Dedektifi

Eskiden birinin kızını istemeye gittikten sonra kız tarafı biraz düşünelim deyip Allah’ın emri gelen misafirlerini uğurladıktan sonra erkek tarafı hakkında biraz araştırama yaparlardı. Tabi her ne kadar Allah’ın emri olsa da tevekkülden zarar gelemezdi. Hem Allah’ın emri ile de Allah’ın belası alınmaz ya da varılmazdı.  Yaşı çok geçmişe uzanmayanlar bu kültürü pek fazla bilmediği için şuan bu başlık size  garip gelse de ilk defa duyanlar için evet böyle bir şey var. Evlilik öncesi araştırması ve en çok gelen bir diğer araştırma talebi. İnsanlar her ne kadar birbirlerine güvenerek yola çıksalar da bu güveni üçüncü tarafsız bir bilgiye ihtiyaç duyup evlilik öncesi araştırma talep ederek bu güveni teyit etmek istemektedirler. Evleneceğiniz kişinin sizden sakladığı ne olabilir ki demeyin bazıları kaybetmemek uğruna her yalanı dener. Tıpkı eski yaptığımız bir araştırmada aynı iş yerinde çalışan bir erkeğin iş yerinde aşık olup birbirlerini sevdikleri için evlenmeye karar vermesi ve erkeğin kadını kaybetme korkusundan kaynaklı olarak daha önce evlenmiş ayrılmış olduğunu gizlemesi gibi durumlar ortaya çıkıyor. Siz de aynı yastığa baş koyacağınız kişi; daha önce evlenmiş mi ? bir yer de sakladığı bir gerçek var mı ? sizden gizlediği başka bir hayatı ya da bir borcu ya da kimseye söyleyemediği gizli saklı kendi iç dünyasında bastırırak yaşayıp daha sonradan bir patlama ile ortaya çıkacak bilmediğiniz şeylerin olup olmadığını merak edebilirsiniz bu en doğal hakkınız. Sonuçta bu kişi ile bir ömür geçirmeyi planlıyorsunuz. Yanılmayın. Haberlerde gördük. Gündüzleri ev de çocuklarına bakan adamın iç güdülerini kontrol edemeyip eşi işe gittiğinde, eşinin kadın kıyafetlerini giyip çocukları yanlış cinsel eğilimlere yöneltmeye çalışan bir babayı tanıyoruz. Çocuğun annesine ‘anne sen işteyken eve bir kadın gelip iki saat bize bakıyor’ demesiyle şüphelenen annenin evine yerleştirdiği dinleme kayıt cihazları ile bu kişinin aslında çocukların babası olduğunu öğrendiğinde dünyası yıkılmıştı. Siz de acele etmeyin ben güveniyorum yanlış bir işlem yapmaz bana ihanet etmez demeyin. Sükut ısrardan ise tevekkül Allah’tandır. Bu başlıkta en çok talep aldığımız kişiler ise yurt dışında yaşayıp Türkiye’ den evlenmek isteyen ve kendi arlarında ‘ ithal gelin, ithal damat’ olarak adlandırdıkları yutr dışında yaşayan Türklerden sıkılıkla evlilik öncesi araştırma talebi almaktayız. Sizlerde evlenmeden önce ‘acaba gizlediği bir yalanı’ var mı diyerek araştırama talep edebilirsiniz. Hem evlendikten sonra keşke demekten çok daha iyidir.

Adres Tespiti Dedektifi

Nadiren de olsa adres tespiti başvuruları aldığımız bir konu genellikle bir şirketin hangi adreste olduğunu bilmedikleri bir yerde bulunan birine ait lokasyon bilgisine ulaşmak için başvurulan araştıramalar yapılabiliyor. Genel olarak talep görmese de insanların bilgi amaçlı başvurularında talep alınarak araştırama başlatılmaktadır.

Öğrenci Takip Dedektifi

Öğrenciler çocuklarımız en çok hassas olduğumuz ve tüm geleceğimizi hayatımızı onlara göre inşaa ettiğimiz bireylerdir. Siz gün içerisinde işinizde çalışırken onlar okulda ev de yalnız kalmakta ve gün boyu merak konusu olarak kafanızda yaşamaktadırlar. Özellikle okul çağında olan çocukların ergen dönemde okul hayatından neler yaptığını merak ederiz. Arkadaşlarını seçmesi için sürekli telkinlerde bulunuruz. Bundan dolayı kaygılarımız hep artar. Peki merak ediyor musunuz ? çocuğunuz okuldan kaçıyor mu ? kötü arkadaşlıklar alışkanlıklar ediyor mu ? okuldan çıkıp eve gelene kadar nerelere uğruyor neler yapıyor. Son zamanlarda sizinle iletişimi neden zayıfladı. Eğer çocuklarınız okuldan sürekli kaçıyor akşam odasından pek çıkmıyor ebeveynleri ile iletişimden kaçınıyor ise bir şey paylaşmadan sürekli elinde telefonu ya da bilgisayarı ile sosyal medyada ve arkadaş sohbet gruplarında gün öldürüyor ve derslerini aksatıyor ise hayatında onu meşgul eden daha önemli şeylerin olduğunu düşünürüz. Bu meşguliyetin ona zarar verip vermeyeceğini her bilsek anlatasak bile çocuk bazen ebevynleri ile paylaşımda bulunmaz. Bu durumda arkdaş çevresine daha çok sarılır. Böylece ebevyn ile iletişimi kopan çocukların farklı kötü alışkanlık ya da kötü arkdaşlar edinilmesi kaçınılmazdır. Çocuğunuzun gün boyu neler yaptığını merak ediyorsanız bir öğrenci takip dedektifinden destek alabilirsiniz. Ayrıca önünüzde ki iş her ne olursa olsun tüm geleceğinizi çocuklarınız üzerinde kurduğumuz için hiçbir sebep onlara ayıracağınız vakitten daha değerli değildir. Çocuklarınızla iletişim etkileşim halinde olun.

Siber Dedektif

Hepimiz teknolojik araçlardan faydalanıyoruz. Kullandığımız her uygulama bizden konum rehber mikrofon gibi özel bilgilerimize erişmek istiyor biz de izin veriyoruz ve bu uygulamalar bizi takip ediyor. Hiç merak ettiniz mi ? kullandığınız telefon aracılığı ile sizi adım adım takip eden birinin olduğunu, size ve hayatınıza karşı art niyet besleyen bir düşmanınızın size nasıl ulaşabileceğini kişisel verilerinizi kopyalayıp kötü amaçlı olarak paylaşıp yayabileceğini biliyor musunuz ? Ya da şöyle soralım telefonunuzda farkında olmadan bir casus yazılım yüklemediğinizden emin misiniz ? Siber dedektiflerimiz sizlerin sanal dünyada ki güvenliğinizi ayrıca sanal takip dedektifliğinizi yapabilmektedirler. Telefonunuzda bir casus yazılım olup olmadığını merak ediyorsanız siber dedektifimizden destek alabilir teknik uzmanlarımız aracılığıyla telefonunuz incelemeye gönderebilirsiniz. Çocuklarınızın ya da sevdiklerinizin sanal ortamlardan güvenli şekilde dolaşıp dolaşmadığını öğrenebilir. Ebeveyn güvenlik uygulamaları ile onları dijital dünya da takip edebilir. Tüm bilgileri harici kendi telefonunuza kopyalayarak okuyabilirsiniz. Bunlar iyi niyetli kullanılan yazılımlardır. Kötü niyetli kişilerin elinde ise tüm verilerinizi kopyalayıp dağıtabilecek yazılımlardır. Bundan dolayı bu tür yazılımlara iyi niyet kapsamında ihtiyaç duyarsanız siber dedektifimiz ile telefonunuzda kötü niyetli bir yazılım olup olmadığını merak ederseniz siber teknik inceleme ve telefon inceleme uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Özel İş Takip Dedektifi

BU başlık yoğun çalışan ve iyi kazanan insanların günlük hayatlarında yaptığı işlerle ilgili özel takip değerlendirme ve araştırma gerektiren konularda başvuru almaktadır. Örneğin bir kamu ihalesine gireceksiniz ya da bir yolculuğa çıkacaksınız VİP  bir hizmet ile bu yolculukta taşıyıcılığınızı yapar gideceğiniz yerde güvenliğinizi sağlar ayrıca tüm aktif getir götür işlerinizi ekibimiz takip eder. Bir ihaleye girecek ya da bir projenin hakkında pazar araştırması rakip araştırması yapacaksınız. Sizin yerinize en detaylı araştırmayı yapıp bir dosya halinde size teslim eder.

Özel Dedektiflerimiz ve Dedektif Ofislerimiz Nasıl Çalışıyor

DAK tüm merkezi İstanbul ve Ankara da bulunan ancak tüm Türkiye’de hizmet veren ir dedektiflik ve araştırma kuruluşludur. Tüm illerimizde ofisimiz bulunmasa da yoğun talep gelen illerde aktif hizmet veriyoruz. Ofis bulunmayan illerimizden gelen talepler için müşterilerimiz ile online toplantılar ya da müşteri talebine göre direkt yaşadığı ile giderek yüz yüze görüşmelerimizi sağlıyoruz. Müşterimizin talebi doğrultusunda alacağı hizmete ilişkin taraflar arası sözleşmemizi yaparak çalışmaya başlıyoruz. Talebine yanıt arayan müşterilerimizin de ofisi bulunmayan iller de araştırama yaptırmak istediğinizde çalışacağınız özel dedektiflik bürosunun yeterliliği hizmet ağı ve muhatabınız ile mutlaka bir mutabakat yapmalarını öneririz. Bir araştırma hizmetinden faydalanmak isterken dolandırıcılara karşı kendinizi korumanızı da önemle tavsiye ederiz. Araştırma ve dedektiflik hizmeti verdiğini iddia ederek insanların parasını aldıktan sonra iletişimi kesip engelleyen ve bu işi sadece dolandırıcılık yaparak çalışan dedektiflik ofislerine karşı dikkatli olunuz. Hizmet sözleşmesi yapmadığınız ve birebir mutabakata varmadığınız firmalardan uzak durunuz. En çok yapılan dolandırıcılık yöntemi; müşteriden işi aldıktan ödeme alıp kişiyi engelliyorlar. Dolandırılan kişi tekrar iletişim kurmak istediğinde ise ” madem siz paranızı geri istiyorsunuz biz de eşinizi takip ettirmek istediğinizi eşinize bir özel mesaj ile iletelim” diyerek insanları tehdit ediyorlar. Özellikle en basit örnekle 7 gün takip isteyen bir kişiye 15 bin tl altında fiyat veren firmalardan uzak durunuz.

Özel Dedektif Hizmeti Almak İçin Bizi Arayın

Ülkemizde en çok özel dedektiflik hizmeti başvurusu bu başlıklar altında gelmekte ve istenilen araştırmaya göre genişlemektedir. Aklıma takılıyor diyerek yola çıktığınız ihtiyacınız olan her türlü araştırma konusunda uzmanlarımızdan ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Diğer Hizmetlerimiz